Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
,,O porozumienie zadbajmy wszyscy,, slowa z ulotki wyborczej na wojta gminy dzwola sprzed 4 lat.Pytanie czy ,,starego,, wojta gminy zaprosił na uroczystość w krzemieniu ?.
 Tak. zaprosił, ale ze względu na inne obowiązki p. Piech nie mógł wziąć udziału w uroczystości. Zresztą nie tylko on. Było wiele innych zaproszonych gości, którzy nie mogąc wziąc udziału, delegowali zeoich zastępców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,O porozumienie zadbajmy wszyscy,, slowa z ulotki wyborczej na wojta gminy dzwola sprzed 4 lat.Pytanie czy ,,starego,, wojta gminy zaprosił na uroczystość w krzemieniu ?.
Tak. zaprosił, ale ze względu na inne obowiązki p. Piech nie mógł wziąć udziału w uroczystości. Zresztą nie tylko on. Było wiele innych zaproszonych gości, którzy nie mogąc wziąc udziału, delegowali zeoich zastępców.
 I ja tam byłem. Wspaniała impreza. Pan Wójt czuł się jak ryba w wodzie. Próbowałem nawiązać z nim konwersacje i porozmawiać o realizacji  zobowiazań przedwyborczych, ale nie mógł mi poświęcić wiele czasu, bowiem rozmawiał z samorządowcami, nauczycielami, rodzicami  i innymi goścmi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ,,19,21,,no i widzisz ,że trochę ci wyjaśniłem a reszte sam zrozumiałeś ok .A przeczytałes protokoł z posiedzenia rady ? polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do witania ustawiali się w kolejce z wodzem czy nie ?.wyborca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek rachuby ty to pilnujesz ?a,ile zostało do końca kadencji wodzowi.Rachuby ty to mi nie trać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie było na uroczystości w Krzemieniu, wszystko bardzo dobrze przygotowane i pewnie w nagrodę zostanie ogłoszony konkurs na derektora szkoły no chba że wodzo wzniesie się na wyżyny(odrzuci na bok animozie) w co nie wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W oczy patrz a co innego mówi to trzeba być prze..jem aby tak robić ten typ tak ma.Powiem Ci tak 4 miesiące wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do witania ustawiali się w kolejce z wodzem czy nie ?.wyborca
 to właśnie ceremonia uścisku!! była najważniejsza cała reszta to pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że mnie tam nie byłu łuuuuuuu.Miałbym lepszy humor i lepsze zdrówko na procenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale impreza udana  brawo dyrektor no i brawo dla prowadzących .Po conam w szkole desant/ jak poprzednio z momot/Wiesław jesteśmy z Tobą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorganizowaniem tak pięknej imprezy w szkole w krzemieniu dyrektor potwierdził na 120 % swoją przydatność  fachowosć na stanowisko dyrektora szkoły w krzemieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tego człowieka nie rozumiem ,rodzice zarówno jak i nauczyciele chcą aby dyr pozostał na stanowisku.Władza wie lepiej kto ma być.Podobnie jak z rycerzanka wies swoje wladza swoje.komadzianka wieś chce drogi a władza wspiera producentów owoców miekkich.Powitanie nazwiskiem starego nie powinna mieć wpływu na obsade a nawet to pomyłki się zdarzają/jak rzucanie bronami/.Może powstać tu konflikt ale  za wcześnie o tym pisać.Wiesława z nauczyciela nie zwolnią a wybory władz już za 4 miesiące.rodzic ucznia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tego człowieka nie rozumiem ,rodzice zarówno jak i nauczyciele chcą aby dyr pozostał na stanowisku.Władza wie lepiej kto ma być.Podobnie jak z rycerzanka wies swoje wladza swoje.komadzianka wieś chce drogi a władza wspiera producentów owoców miekkich.Powitanie nazwiskiem starego nie powinna mieć wpływu na obsade a nawet to pomyłki się zdarzają/jak rzucanie bronami/.Może powstać tu konflikt ale  za wcześnie o tym pisać.Wiesława z nauczyciela nie zwolnią a wybory władz już za 4 miesiące.rodzic ucznia
 Nie wiem czy masz całkowitą rację poniewasz rycerzanką jest zainteresowany radny,komadzianką piszesz że producent owoców miekkich a stanowiskiem dyrektora jest zainteresowany sam dyrektor czy tylko kilku rodziców i nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poooooo konflikcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego wygryzł a drugiego mieszkańcy  obronili.Chwała im za to.Lepiej z ludżmi nie zadzierać.W przypadku pierwszego brak było zainteresowania pomocą ze strony ludzi jak i podwładnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego wygryzł a drugiego mieszkańcy  obronili.Chwała im za to.Lepiej z ludżmi nie zadzierać.W przypadku pierwszego brak było zainteresowania pomocą ze strony ludzi jak i podwładnych .
Dlaczego od razu wygryzł? Skaończyła się kadencja i podobnie jak w Kocudzy i w Branwi Wójt ogłosił konkurs? Dlaczego nie wygryzł tamtych dyrektorów? Przystąpili do konkursu i została im przedłużona kadencja na kolejne lata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyła się też kadencja w Krzemieniu. Czy  dyrektor z Krzemienia przystąpił do konkursu? A kadencja została przedłuzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dyrektora w Krzemieniu nie było nawet ogłaszanego konkursu. No i co panie/pani @?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dyrektora w Krzemieniu nie było nawet ogłaszanego konkursu. No i co panie/pani @?
Wystarczy "pani" Divine judgments are unsearchable – ale w tym przypadku, moim zdaniem,  Wójt podjął słuszną decyzję. Jaki jest sens organizować konkurs, za nasze podatników pieniądze,  jeśli społeczeństwo Krzemienia i nauczyciele stoją murem za obecnym?  A tak na marginesie?  Co zmieniły wcześniejsze konkursy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...